Amsterdam Konsolosluk Randevu, konsolosluk gov tr Randevu Amsterdam

Hollanda Amsterdam Konsolosluk Randevu, konsolosluk gov tr Randevu Amsterdam.  Amsterdam Türk Başkonsolosluğu Randevu,  Hollanda Amsterdam Türk Başkonsolosluğu hangi işlemler yapılır?  Hollanda Amsterdam Türk Başkonsolosluğu nasıl randevu alınır?

Hollanda Amsterdam Türk Başkonsolosluğuna www.konsolosluk.gov.tr adresinden internetten online randevu alabilirsiniz.

Yada Konsolosluk Çağrı Merkezine konsoloslukların santralleri üzerinden tuşlama yaparak ya da doğrudan 00 90 312 292 29 29 nolu numarayı arayarak bağlanabilir ve randevu alabilirsiniz.

RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm konsolosluk işlemleri için www.konsolosluk.gov.tr adresinden randevu alınması gereklidir. Sadece teslim işlemleri için (Pasaport, T.C. Kimlik Kartı, Tebligat) haftaiçi 09.00-12.00 saatleri arasında gelerek sıra numarasıyla işlem yapabilirsiniz.

Konsolosluk İşlemleri hakkında bilgi için “Bilgi Notları” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Konsolosluk işlemleriyle ilgili sorularınızı consulate.amsterdam@mfa.gov.tr resmi e-posta adresimize gönderebilirsiniz.)

Hollanda Amsterdam Başkonsolosluğu Randevu

Hollanda Amsterdam Türk Başkonsolosluğundan nasıl randevu alınır? Amsterdam Nederland Hoe kan ik een afspraak met de Turkse consulaat te krijgen ?

Hollanda Amsterdam Türk Başkonsolosluğu yapacağınız işler;

(Visited 2.524 times, 1 visits today)