Berlin Konsolosluk Randevu, Berlin Türk Konsolosluğu Termin

Almanya T.C. Berlin Başkonsolosluğu randevu alabilirsiniz.Berlin Konsolosluk Randevu, Berlin Konsolosluk Termin. Almanya Berlin Başkonsolosluğu Pasaport, yeni doğan kayıt ve kimlik işlemleri, askerlik işlemleri ve diğer işlemleriniz için internetten veya telefon ile randevu almayı unutmayınız.

Berlin Konsolosluk Randevu, www.konsolosluk.gov.tr Randevu Al. Berlin TC Konsolosluk Randevu, Türk Konsolosluk Randevu, Online konsolosluk randevu, Berlin Konsolosluk randevu telefonu, Berlin  Konsolosluk Randevu Sorgulama ve Konsolosluk Randevu İptali.

Berlin Türk Konsolosluk İnternetten Online Randevu Almak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Berlin Türk Konsolosluk Randevu Sorgulamak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Berlin Türk Konsolosluk Randevu Sorgulamak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız
Berlin Türk Konsolosluk Telefonla Randevu Almak İçin Aşağıdaki  Numarayı Çeviriniz.

İNTERNETTEN ONLİNE KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 

Berlin TC Konsolosluk Randevularınızı Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığının, “https://www.konsolosluk.gov.tr/” adresinden dünyanın her yerinden online olarak internetten alabilirsiniz.

Web sayfasına giriş yapıp konsolosluk randevu alacak olan Türk Vatandaşları

1.ADIM& “RANDEVU AL” Butonunu tıklayınız

2.ADIM& “Ülke Seçiniz”

3.ADIM& “Temsilcilik Seçiniz”

4.ADIM& “Türk Vatandaşları İçin Konsolosluk İşlemleri Seçiniz”

Konsolosluklardan Kimlik kartı konsolosluk randevu, pasaport konsolosluk randevu, adres beyanı konsolosluk randevu, vekaletname konsolosluk randevu, askerlik konsolosluk randevu, nüfus kayır konsolosluk randevu, yeni doğan kayıt konsolosluk randevu, ölüm bildirme konsolosluk randevu, evlenme konsolosluk randevu ve diğer konsolosluk işlemleri için randevu alabilirsiniz.

TELEFON İLE KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 

Berlin Konsolosluk Randevu telefonu Kaç? Türküye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı yurt dışı temsilciliklerinden randevu almanın başka bir yolu da telefon ile randevu alma.

Konsolosluk Çağrı Merkezine konsolosluklarımız santralleri üzerinden tuşlama yaparak ya da doğrudan 00 90 312 292 29 29 nolu numarayı arayarak bağlanabilirsiniz İşlem yapmak istediğiniz ülkede size en yakın Başkonsolosluğu veya Büyükelçiliği seçerek ;

Konsolosluk Çağrı Merkezi (7 gün 24 saat) + 90 312 292 29 29
Almanya’dan +49 30 30 807090

KONSOLOSLUK RANDEVU SORGULAMA

Berlin Konsolosluk Randevunuzu işlem gününden önce sorgulayabilirsiniz. Konsolosluk randevu sisteminden online internetten veya telefon ile randevu aldığınızda konsolosluğa gitmeden önce randevu günü ve saatini kontrol etmeyi unutmayınız.

KONSOLOSLUK RANDEVU İPTAL

Berlin Konsolosluk randevu sisteminden online internetten veya telefon ile randevu aldınız ancak  konsolosluğa gidemeyecek durumundasınız. Randevunuzu iptal etmeyi unutmayınız.

Konsolosluk randevunuzu iptal etmek için önce randevu sorgulama işlemi yapınız.

 

(Visited 5.502 times, 1 visits today)