Londra Konsolosluk Randevu Alma, konsolosluk.gov.tr Londra

İngiltere Londra Başkonsolosluğu Randevu Alma, konsolosluk.gov.tr Londra. Londra’da yaşayan Türk vatandaşları Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Londra Başkonsolosluğundan Randevu alarak işlemlerini yapabilirler.

Londra Türk Konsolosluğundan Randevu almak için internetten  www.konsolosluk.gov.tr adresinden Konsolosluk Çağrı Merkezine konsolosluklar santralleri üzerinden tuşlama yaparak ya da doğrudan 00 90 312 292 29 29 nolu numarayı arayarak randevu alabilir, Konsolosluk Randevu Sorgulama ve Konsolosluk Randevu İptali.

Londra Konsolosluk İnternetten Online Randevu Almak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Londra Konsolosluk Randevu Sorgulamak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Londra Konsolosluk Randevu Sorgulamak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Londra Konsolosluk Telefonla Randevu Almak İçin Aşağıdaki  Numarayı Çeviriniz.

İNTERNETTEN ONLİNE KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 

TC Londra Konsolosluk Randevularınızı Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığının, “https://www.konsolosluk.gov.tr/” adresinden dünyanın her yerinden online olarak internetten alabilirsiniz.

Web sayfasına giriş yapıp konsolosluk randevu alacak olan Türk Vatandaşları

1.ADIM& “RANDEVU AL” Butonunu tıklayınız

2.ADIM& “Ülke Seçiniz”

3.ADIM& “Temsilcilik Seçiniz”

4.ADIM& “Türk Vatandaşları İçin Konsolosluk İşlemleri Seçiniz”

Konsolosluklardan Kimlik kartı konsolosluk randevu, pasaport konsolosluk randevu, adres beyanı konsolosluk randevu, vekaletname konsolosluk randevu, askerlik konsolosluk randevu, nüfus kayır konsolosluk randevu, yeni doğan kayıt konsolosluk randevu, ölüm bildirme konsolosluk randevu, evlenme konsolosluk randevu ve diğer konsolosluk işlemleri için randevu alabilirsiniz.

TELEFON İLE KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 

Konsolosluk Çağrı Merkezine konsolosluklar santralleri üzerinden tuşlama yaparak ya da doğrudan 00 90 312 292 29 29 nolu numarayı arayarak

Konsolosluk Çağrı Merkezi (7 gün 24 saat) + 90 312 292 29 29

KONSOLOSLUK RANDEVU SORGULAMA

Londra Konsolosluk Randevunuzu işlem gününden önce sorgulayabilirsiniz. Konsolosluk randevu sisteminden online internetten veya telefon ile randevu aldığınızda konsolosluğa gitmeden önce randevu günü ve saatini kontrol etmeyi unutmayınız.

KONSOLOSLUK RANDEVU İPTAL

Londra Konsolosluk randevu sisteminden online internetten veya telefon ile randevu aldınız ancak  konsolosluğa gidemeyecek durumundasınız. Randevunuzu iptal etmeyi unutmayınız.

Konsolosluk randevunuzu iptal etmek için önce randevu sorgulama işlemi yapınız.

(Visited 532 times, 1 visits today)